# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єщенко Олена Олександрівна Народицький район Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ"
2 Афанасієва Олена Вікторівна Житомирська міська рада Житомирський спеціальний центр розвитку дитини санаторного типу №41
3 Белан Надія Петрівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І - ІІІ ступенів №1" Житомирської обласної ради
4 Будішевська Ольга Михайлівна Житомирський Барашівська ЗОШ
5 Горбач Тетяна Василівна житомир 71
6 Горпинич Наталя Вікторівна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
7 Горчакова Антоніна Миколаївна м. Бердичів СЗОШ 1
8 Гусар Тетяна Володимирівна Бердичів ЗОШ № 18
9 Знахорчук Катерина Анатоліївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Колесник Олена Леонідівна Оліївська ОТГ Некрашівська гімназія
11 Корсун Валентина Юріївна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
12 Костійчук Сергій Петрович Бердичівський, Гришковецька ОТГ Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів
13 Кошарська Людмила Леонідівна Житомир 58
14 Максименко Світлана Василівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
15 Мария Окунева Станіславівна Житомир ЖНВК № 25
16 Мельник Аліна Володимирівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.Ольги Сябрук
17 Нікітіна Тетяна Дмитрівна м. Житомир ЗОШ І-ІІІ ступеня імені В. В. Бражевського
18 Нонік Наталія Леонідівна смт Черняхів Черняхівська гімназія
19 Павлусь Світлана Василівна м.Бердичів БМГГ №2
20 Павлюк Надія Миколаївна Чуднівський район/ Чуднівська ОТГ Тютюнниківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
21 Поліщук Лідія Борисівна Хорошівський Кропивнянська ЗЗСО І-ІІІступенів
22 Саух Надія Василівна м.Жтомир ЖНВК№59 СТ
23 Селюченеко Олена Дмитрівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
24 Сергеєва Наталія Василівна Радомишльський район Потіївське ОТГ КНЗ"Потіївська загальноосвітня спецшкола-інтернат І-ІІІ ступенів"
25 Тарасенко Тетяна Олександрівна житомир 71
26 Тріфонова Дар'я Ярославівна Бердичів ЗОШ № 18
27 Цимбалюк Людмила Василівна Черняхівський район Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Шаврай Олена Олександрівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
29 Шпаківська Лада Анатоліївна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
30 Яценко Діна Петрівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук
Повернутись до списку семінарів