# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іващенко Сергій Трохимович ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
2 Андрієнко Ольга Олександрівна м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І-ІІІ ст.
3 Вайдула Віктор Бориович Ружинський район Топорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
4 Ващенко Сергій Сергійович Ружинський район Немиринецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Голуб Олександр Михайловичм.Малин м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І-ІІІ ст.
6 Гуринчук Наталія Степанівна Житомирський/Дениші/Тетерівська ОТГ Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука
7 Гуща Олег Олександрович Ружинський Ягнятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Дитинченко Інна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
9 Захарчук Віктор Миколайович Андрушівський район Іванківська школа
10 Ковальчук Віктор Володимирович Хорошівська ОТГ Краївщинський НВК ,,ЗНЗ І-ІІІ ступенів - ДНЗ"
11 Кулініч Зоя Миколаївна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
12 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Марчук Петро Степанович Дубрівська ОТГ Дубрівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Баранівського району Житомирської області
14 Мастерков Валерій Олександрович Житомир Будівельний коледж ЖНАЕУ
15 Матюшенко Олена Василівна Житомир Загальноосвітня школи І-ІІІ ст.№21 м.Житомира
16 Павлюк Юрій Миколайович Брониківське ОТГ Слободороманівський ліцей
17 Пивоварський Олександр Олександрович Попільнянська ОТГ Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради
18 Поліщук Микола Миколайович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
19 Прокудін Анатолій Володимирович Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
20 Райс Сергій Юрійович Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
21 Сабашний Володимир Андрійович Ружинський Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Сафанюк Оксана Степанівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
23 Семенець Людмила Едуардівна Попільнянська ОТГ Попільнянський ліцей Попільнянської селищної ради
24 Солоненко Ольга Леонідівна м. Житомир ЖСШ І-ІІІ ст. N20
25 Стадник Лідія Миколаївна смт Ружин Ружинська гімназія
26 Тарасюк Валерій Петрович м.Малин ЗОШ-2
27 Терлик Олександр Васильвич Ружинський район Ружиньска гімназія
28 Тюрина Людмила Вікторівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
29 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Ющенко Любов Володимирівна Ємільчинський район Миколаївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів