# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іваніцька Галина Олександрівна Любарська ОТГ Веселківська філія опорної Липненської ЗОШ І-ІІІ ст.
2 Баніт Ірина Валентинівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
3 Бевз Іван Дмитрович Любарське ОТГ Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза
4 Беляєв Володимир Вікторович Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
5 Брожко Любов Павлівна Овруцький район Красилівська філія"Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ"Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів"
6 Булуй Григорій Олексійович Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
7 Габець Іван Степанович Бердичівський/ Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
8 Ганжа Степан Костянтинович Любарський район, Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів Любарської ОТГ
9 Горпинич Іван Володимирович м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10 Данилко Оксана Андріївна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
11 Дацюк Світлана Миколаївна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
12 Зябкіна Оксана Гнатівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
13 Кальчук Наталія Миколаївна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
14 Ковальчук Алла Петрівна Бердичівський район Озадівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів Бердичівської районної ради Житомирської області
15 Козловець Віталій Володимирович Білокоровицька ОТГ Новобілокоровицька ЗОШ №3
16 Ліцевич Любов Володимирівна Коростишівська ОТГ Коростишівський НВК"Школа-ліцей"
17 Лесик Світлана Григорівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
18 Макарик Олександра Євгенівна Житомир ЖСШ № 20
19 Меринова Олена Миколаївна Хорошівський/Нова Борова/Новоборівська Новоборівська гімназія
20 Ночевчук Марія Володимирівна Хорошівський Червоногранітнянська ЗОШ |-||ст
21 Олійник Галина Михайлівна Ружинський Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Остапчук Анастасія Володимирівна Коростень ЗОШ 5
23 Павицька Регіна Домініківна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №28 м.Житомир імені гетьмана І.Виговського
24 Пеньківська Тетяна Леонідівна Ружинський район Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Сівак Тетяна Іванівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
26 Савицький Володимир Броніславович Олевський/Покровське/Олевська ОТГ Журжевицька ЗОШ І-ІІ ступенів
27 Сусоколов Роман Валентинович Олевський, Білокоровицька ОТГ Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
28 Тимончук Антоніна Василівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
29 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
30 Шляга Тетяна Миколаївна Народицька ОТГ Народицька гімназія
Повернутись до списку семінарів