# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Єщенко Олена Олександрівна Народицький район село Базар Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ"
3 Біленька Олена Миколаївна Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІІ ст.
4 Бобровник Наталія Федорівна Олевська ОТГ Зубковицька загальноосвітня школа I - III ступенів
5 Бойко Світлана Петрівна Попільнянський р-н Попільнянський ліцей
6 Вільчинська Валентина Володимирівна Бердичівський Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ l - lllступенів
7 Вітюк Олена Анатоліівна Романівський КУ ОНЗ « Романівська гімназія»
8 Гонцовська Олена Костянтинівна Малин МЗНВК" Школа - ліцей #1ім. Ніни Сосніної "
9 Дацюк Оксана Володимирівна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
10 Долежал Оксана Едуардівна Бердичів НВК 10
11 Д‘ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська ОТГ
12 Заторська Любов Миколаївна М.Новоград-Волинський Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів #10 художньо-естетичного профілю
13 Зеніна Наталія Володимирівна Житомирський р-н Озерненська гімназія
14 Калашник Ольга Борисівна м. Коростень НВК №12
15 Кальчук Мирослава Олегівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
16 Котенко Ірина Сергіівна Коростишів НВК «Школа-ліцей інформаційних технологій» ім.Л.Х.Дарбіняна
17 Ліцевич Любов Володимирівна Коростишівська ОТГ Коростишівський НВК"Школа-ліцей"
18 Макаруха Тетяна Петрівна Олевський/смт Дружба/Олевська ОТГ Дружбівський НВК
19 Мария Окунева Станіславівна Житомир ЖНВК № 25
20 Нечипоренко Олена Володимирівна Попільнянський Попільнянський ліцей
21 Павленко Оксана Михайлівна Радомишль ОЗНЗ Радомишльська гімназія
22 Путіліна Олена Петрівна Житомирський Новогуйвинська гімназія
23 Сіукаєва Оксана Анатоліївна Коростень Коростенська міська гімназія Житомирської області
24 Савчина Ірина Валентинівна Новоград-Волинський ЗОШ 2
25 Сагайдак Тетяна Сергіївна Бердичев Загальноосвітня школа I-III ступенів №11
26 Таргоній Зоя Володимирівна Бердичівський район/Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ, І-ІІІ ступенів
27 Удюк Світлана Миколаївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
28 Чаюн Людмила Володимирівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Шевчук Оксана Миколаївна Чуднівське ОТГ КЗ "Чуднівський ліцей"
30 Шкапко Оксана Василівна Любарська селищна рада Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза
Повернутись до списку семінарів