# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Асмолова Ольга Сергіївна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3 Балацюк Алла Михайлівна Попільнянське ОТГ Миролюбівська філія
4 Беспалко Інесса Василівна м. Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів 26
5 Виглядовська Галина Михайлівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ст.
6 Гарбузюк Василь Миколайович Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ |-|||ст.
7 Грибан Олександр Аркадійович Пулинська ОТГ Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Грищук Катерина Миколаївна Чуднівський Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Грищук Петро Євгенович Любарська ОТГ Комунальний заклад Любарський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2
10 Дєткова Климентина Едмундівна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
11 Давидюк Оксана Юріївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
12 Данилко Олександр Степанович Любарський Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
13 Данилюк Катерина Григорівна Любарський Пединківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
14 Дем`янюк Тетяна Володимирівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
15 Денисюк Оксана Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
16 Дич Тетяна Вікторівна Чуднівське ОТГ Красносільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Дубчак Євгенія Павлівна Коростишівський район, м.Коростишів, Коростишівське ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області
18 Жулай Валерій Іванович Бердичівський район Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО
19 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Корець Світлана Володимирівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
21 Корсун Лариса Миколаївна Овруцький район Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів "
22 Кочин Ольга Петрівна Ємільчинський район, Ємільчинська ОТГ Мокляківська філія Комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
23 Майданович-Лосенко Наталія Миколаївна Малин ЗНВК "Школа-ліцей №1 імені Ніни Сосніної" І - ІІІ ступенів
24 Мамчич Катерина Олексіївна Любарська ОТГ КЗ "Любарський ОЗЗСО І-ІІІ ст. № 2"
25 Манзевита Галина Іванівна Чуднівський район КЗ " Іванопільський ліцей"
26 назаревич Ірина Миколаївна Любарська селищна рада Комунальний заклад "Мотовилівський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів імені І.М.Мороза
27 Обурко Євгеній Вікторович Гришковецька селищна рада/Бердичівський район Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради
28 Паламарчук Михайло Васильович Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
29 Паламарчук Микола Костянтинович Коростенський район Ушомирська ОТГ Ушомирська гімназія
30 Пасічник Валентина Дмитрівна Любарський ОТГ Юрівський НВК
31 Пащук Тетяна Миколаївна Народицький район, смт. Народичі, Народицька ОТГ Народицька гімназія Житомирської області
32 Поліщук Євген Володимирович Любарська ОТГ Коростківський НВК
33 Рудницька Оксана Іванівна Салинський р-н Нововороб'ївький НВК
34 Сологуб Іван Степанович Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
35 Софійчук Ірина Сергіївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ
36 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
37 Уварова Вікторія Володимирівна Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Новороманівська загальноосвітня школа I-III ступенів
38 Фурман Людмила Станіславівна Житомир ЗОШ №21
39 Цицюра Оксана Іванівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
40 Ширимета Тетяна Владиславівна Любарський район Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів