# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Євтух Надія Сергіївна Ємільчинський район РМК відділу освіти, молоді. спорту та культури Ємільчинської РДА
2 Іщук Ліна Миколаївна Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
3 Біленька Олена Миколаївна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
4 Бабич Тетяна Миколаївна Коростишіська ОТГ Коростишіська гуманітарна гімназія #5 ім Т.Г. Шевченка
5 Ведмеденко Борис Михайлович м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
6 Власюк Світлана Вікторівна Романівський, смт Миропіль, Миропільська ОТГ КУ "Опорний навчальний заклад "Миропільська гімназія"
7 Воробйова Аліна Володимирівна Романівський методичний кабінет
8 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Грінченко Наталія Анатоліївна Попільнянський/Миролюбівка/Попільнянська ОТГ Миролюбівська філія
10 Деркс Тетяна Василівна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
11 Кирисюк Тетяна Вікторівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
12 Ковальчук Алла Петрівна Бердичівський район Озадівська загальноосвітня І-ІІІ ступенів
13 Козловець Володимир Семенович Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
14 Колєснікова Валентина Василівна Малин Малинська ЗОШ І-ІІІст №4
15 Курильчук Олександр Іанович Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
16 Лавриненко Наталія Вілівна Житомир Загальноосвіцтня школа І-ІІІ ступенів № 8 м. Житомира
17 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 Ляшевська Марина Олексіївна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
19 Медлярська Тетяна Вацлавівна Романівський методичний кабінет
20 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
21 Опанащук Ірина Миколаївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
22 Осіпова Олена Володимирівна Любарська ОТГ Відділ освіти, молоді та спорту Любарської селищної ради
23 Павицький Віталій Володимирович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
24 Патій Людмила Василівна м. Бердичів Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. Житниченка І.В.
25 Порайко Тетяна Василівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
26 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
27 Терещук Алла Миколаївна Любарський/Любар/Любарська селищна рада Гринівецький НВК
28 Чередніченко Лідія Володимирівна місто Житомир ЗОШ 28
29 Черниш Ольга Володимирівна м. Житомир ЗОШ№28 м. Житомира ім. гетьмана І. Виговського
30 Чолач Наталія Валеріівна Житомир ЗОШ 27
Повернутись до списку семінарів