# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бітнер Галина Вікторівна Пулинська ОТГ Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
2 Барицька Ірина Василівна Черняхів Черняхівська гімназія
3 Бурило Ганна Василівна Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Васіцька Алла Вікторівна Коростишівський район/ Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
5 Гайдай Ольга Миколаївна Андрушівський Іванківська ЗОШ l-lll ступенів
6 Грабовець Галина Миколаївна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
7 Грибан Михайло Петрович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
8 Гутівська Галина Миколаївна Вчорайшенська отг Крилівська ЗОШ І-ІІ ступенів
9 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Коваль Наталія Василівна Радомишльська ОТГ Радомишльська ЗОШ І - ІІІ ступенів №3
11 Ковальчук Руслана Миколаївна Любарська ОТГ Юрівський НВК
12 Корець Світлана Володимирівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
13 Король Тамара Миколаївна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
14 Костійчук Оксана Олександрівна Бердичівський Гришковецька Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради
15 Кочин Ольга Петрівна Ємільчинський район, Ємільчинська ОТГ Мокляківська філія Комунальної установи опорного закладу освіти "Ємільчинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №1
16 Мельник Наталія Григорівна Любарський Пединківська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.
17 Миколайчук Лариса Петрівна Ружин Ружинсьеа гімназія
18 Ніколюк Людмила Петрівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
19 Невмержицька Тетяна Михайлівна Овруцька ОТГ Раківщинська філія ОЗО "Овруцький ЗЗСО І-ІІІ ступенів №4"
20 Осауленко Катерина Миколаївна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т. Г. Шевченка
21 Панчук Юрій Миколайович Бердичівський р-н, Райгородоцька ОТГ Маркушівський ЗЗСО I-III cт.
22 Пивовар Галина Володимирівна Любарський район Пединківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
23 Плисак Людмила Олександрівна Баранівський р-н Дубрівська ОТГ Хижівська ЗОШ І-ІІІст
24 Рубан Ольга Віталіївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІст
25 Сатир Надія Іванівна Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
26 Слепенчук Микола Васильович Овруцька ОТГ Піщаницький ЗЗСО І-ІІ ступенів
27 Трик Артем Олегович Іршанська ОТГ Іршанський НВК "Гімназія - ДНЗ"
28 Тюрина Людмила Вікторівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
29 Хомчук Тетяна Василівна Житомир ЗОШ#21
30 Чуб Галина Демянівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
Повернутись до списку семінарів