# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Антонюк Ірина Анатоліївна Гришковецька селищна рада/Бердичівський район Рейський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради
3 Артемчук Олена Миколаївна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
4 Бовсуновська Галина Семенівна Лугинський район Бовсунівський навчально-виховний комплекс "Школа -дитячий садок"
5 Бондарчук Світлана Юріївна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
6 Вахтомiна Валерiя Павлiвна Гришковецька ОТГ Половецький заклад загальноi сепедньоi освiти
7 Герасименко Світлана Андріївна Ємільчинська ОТГ Кулішівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області
8 Дмитрієва Наталія Володимирівна Дубрівська ОТГ Дубрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
9 Д’ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
10 Жовноватюк Ольга Юріївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
11 Загоруйко Валентина Аркадіївна Пулинський район Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст.
12 Коваленко Євгенія Олегівна Бердичів Зош 7
13 Коваль Любов Іванівна Любарське ОТГ Юрівський НВК
14 Кремез Тетяна Миколаївна Житомирська обл., смт Народичі Народицька гімназія
15 Лаврінчук Іванна Іванівна Житомирська обл., смт Народичі Народицька гімназія
16 Левченко Жанна Михайлівна Олевський Варварівська загальноосвітня школа I-III ступенів
17 Лисюк Тетяна Анатоліївна Андрушівський район с.Городківка Городківська ЗЗСО
18 Непомняща Iрина Iванiва Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
19 Несененко Марина Володимирівна Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст.№3
20 Омельчук Ірина Олександрівна Радомишльська ОТГ ОЗНЗ Радомишльська гімназія
21 Придворська Зорина Вікторівна Чуднівський район, Краснопільська ОТГ Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
22 Савіцька Наталія Володимирівна Пулинський район, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І - ІІІ ст.
23 Саух Надія Василівна м.Жтомир ЖНВК№59 СТ
24 Терещенко Ганна Вікторівна Житомирський район Новогуйвинська гімназія
25 Удюк Світлана Миколаївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
26 Устимович Алла Володимирівна Хорошівська ОТГ. Хорошів Хорошівський ліцей №1
27 Хуторна Людмила Анатоліївна Житомирська обл., смт Народичі Народицька гімназія
28 Чертушкіна Катерина Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
29 Шелест Алла Володимирівна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
30 Шмат Олена Олексіївна Бердичів ЗОШ №6
Повернутись до списку семінарів