# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Євтушок Ольга Василівна Ємільчинська ОТГ Степанівська ЗОШ І-ІІІ ст
2 Єщенко Віталій Федорович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
3 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
4 Башинська Олена Володимирівна Коростишів Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
5 Бубенко Віктор Миколайович Олевський район Майданська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
6 Бубон Оксана Володимирівна Коростишівська ОТГ Коростишівська гуманітарна гімназія №5 імені Т.Г. Шевченка
7 Ганієва Інна Петрівна Пулинська ОТГ Кошелівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Головко Сергій Іванович Любарський, смт.Любар, Любарська ОТГ КЗ "Опорний заклад Любарська гімназія №1" Любарської селищної ради
9 Денисюк Оксана Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
10 Домська Оксана Леонідівна Житомир ЗОШ 10
11 Зелінська Олена Петрівна Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст
12 Козловець Віталій Володимирович Білокоровицька ОТГ Новобілокоровицька ЗОШ №3
13 Кондратюк Лариса Миколаївна Андрушівка Андрушівська ЗОШ I-II ступенів
14 Круць Надія Романівна Любарський район, Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
15 Ліпей Світлана Володимирівна Олевськ Зольнянська ЗОШ
16 Марчук Людмила Олексіївна Коростишівська ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3
17 Мшанецька Оксана Анатоліївна Романівський район Миропільська ОТГ Печанівська ЗЗСО
18 Омельчук Марина Петрівна Любарська отг Привітівська ЗОШ
19 Пеньківська Тетяна Леонідівна Ружинський район Бистрицька ЗОШ І-ІІІ ст.
20 Подвисоцька Тетяна Вікторівна місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
21 Поліщук Людмила Василівна Любарський район, Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
22 Походня Олена Миколаївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
23 Сівак Тетяна Іванівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
24 Сіліна Лариса Володимирівна М. Житомир ЗОШ 15
25 Савицький Володимир Броніславович Олевський/Покровське/Олевська ОТГ Журжевицька ЗОШ І-ІІ ступенів
26 Свєтєнок Ольга Леонідівна Житомир ЗОШ 19
27 Стельмах Оксана Анатоліївна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
28 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
29 Шкурлатовський Леонід Антонович Любарське ОТГ Юрівський НВК
30 Ярошовець Ольга Анатоліївна Тетерівська ОТГ Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука
Повернутись до списку семінарів