# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Білоног Олена Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський НВК ім.Олега Ольжича
2 Войтюк Катерина Володимирівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
3 Гавриловська Альона Сергіївна смт. Народичі Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ст.
4 Гаврилюк Світлана Сергіївна Олевська ОТГ Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Гвоздієвська Ольга Петрівна Любарське ОТГ Юрівський НВК
6 Голінська Любов Борисівна Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
7 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
8 Гуменна Зоя Борисівна Пулинський р-н,село Старий Майдан,Курненська ОТГ Філія Старомайданська ЗОШ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІст.
9 Дєткова Климентина Едмундівна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
10 Дубінська Анастасія Володимирівна Гришковецька селищна рада, Бердичівського району, Житомирської області Рейський ЗЗСО І - ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради
11 Кос Лариса Михайлівна Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
12 Лісова Валентина Аркадіївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
13 Лотоцька Алла Миколаївна Райгородоцька ОТГ Великоп’ятигірський ЗЗСО І-ІІ ступенів
14 Мірончук Надія Анатоліївна Бердичівський/Гришковецької ОТГ Скаківський ЗЗСО І-ІІ ступенів
15 Міщук Віта Анатоліївна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
16 Макарчук Ганна Олександрівна Народицька ОТГ Латашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Народицький район Житомирська область
17 Миронюк Валентина Яківна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
18 Михальченко Людмила Іванівна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІ ст.
19 Михальчук Алла Борисівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
20 Неділько Ніна Андріївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
21 Одарчук Ольга Степанівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
22 Олексюк Нонна Іванівна Любарська ОТГ Коростківський НВК
23 Осіпчук Ніна Степанівна Ємільчинська ОТГ Мокляківська філія Ємільчинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів №1
24 Познякова Юлія Валеріївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
25 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
26 Сингаєвська Інна Вікторівна Коростишівська ОТГ Квітнева ЗОШ І-ІІ ступенів
27 Смолюк Галина Олександрівна Високівська ОТГ Черняхівського району Високівська гімназія
28 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської ради
29 Шершунова Таміла Володимирівна Ружинський Мовчанівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
30 Ященко Ольга Іванівна Бердичівський район /ГРИШКОВЕЦЬКА ОТГ Дмитрівський ЗЗСО |_|| ст.
Повернутись до списку семінарів