# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Білоброва Наталія Іванівна ХОРОШІВСЬКИЙ Р-Н, НОВОБОРІВСЬКА ОТГ. КРОПИВНЯНСЬКА ЗОШ І-ІІІ ст.
2 Бабич Раїса Федорівна Олевська ОТГ Олевська ЗОШ I-III ступенів N3
3 Бордюг Наталія Сергіївна Житомир Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради
4 Бочковський Сергій Володимирович Олевська ОТГ Олевська ЗОШ І-ІІІ ступенів N2
5 Вержибок Володимир Іванович Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
6 Возна Анна Вікторівна Житомир Комунальний заклад позашкільної освіти "Обласний еколого-натуралістичний центр" Житомирської обласної ради
7 Герасимчук Олена Петрівна Новоград-Волинський Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7
8 Глухова Світлана Фомівна Олевська ОТГ Олевська ЗОШ I-III ступенів N3
9 Гостяєв Юрій Михайлович Бердичівський,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
10 Грабар Антоніна Миколаївна Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
11 Дорошенко Тетяна Сергіївна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
12 Забродська Сніжана Леонідівна Черняхівський район Вільська ОТГ Вільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Захарчук Любов Василівна Андрушівський район Іванківська загальноосвітня школа І-ІІІступенів
14 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
15 Кирисюк Тетяна Вікторівна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
16 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Корольова Надія Василівна Попільнянська ОТГ Відділ освіти, методичний кабінет
18 Медведєва Марія Василівна Житомир міський ліцей при ЖДТУ
19 Мельник Наталія Григорівна Радомишль/ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
20 Миронова Лідія Миколаївна Черняхівський район Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
21 Савчук Ніна Василівна Вчорайшенська ОТГ Вчорайшенська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
22 Софійчук Наталія Дмитрівна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ І-ІІІ ст
23 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
24 Хоменко Майя Іванівна Андрушівський Старокотельнянська гімназія
25 Хомич Ірина Михайлівна Нова Борова Новоборівський ліцей
26 Чередніченко Лідія Володимирівна М.Дитомир ЗОШ 28
27 Шикирава Наталія Миколаївна м.Житомир Науково-методичний центр департаменту освіти Житомирської міської ради
28 Щербина Сергій Валентинович Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
29 Яковенко Олена Дмитрівна Коростишівський район Камянобрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Коростишівського району
30 Ярош Людмила Петрівна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
Повернутись до списку семінарів