# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Андрієнко Валентина Дмитрівна м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І -ІІІ ст
2 Валінкевич Лідія Василівна Новоград-Волинська міська ОТГ Ліцей №4 міста Новограда-Волинського Житомирської області
3 Гвоздієвська Ольга Петріївна Любарська ОТГ Юрівський НВК
4 Грабовець Микола Васильович Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
5 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
6 Давиденкл Лілія Миколаївна Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
7 Дубчак Євгенія Павлівна Коростишівський район, м.Коростишів, Коростишівське ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів № 3 Житомирської області
8 Еверт Тетяна Едмундовна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
9 Жеребчук Наталія Вікторівна Коростишівський район Старосілецька гімназія Коростишівського району Житомирської області
10 Кирилюк Світлана Петрівна м.Коростишів, Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня-гімназія" імені Олега Ольжича Житомирської області
11 Колєснікова Валентина Василівна Малин Малинська ЗОШ І-ІІІст №4
12 Король Олена Валентинівна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
13 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
14 Марчук Людмила Олексіївна Коростишівська ОТГ Коростишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 3
15 Мельниченко Алла Зіновіївна м. Малин МЗНВК "Школа-ліцей №1 ім. Н. Сосніної" І-ІІІ ст.
16 Мельничук Тетяна Олександрівна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
17 Мурзаков Сергій Анатолійович Пулинський Вацлавпільська гімназія Пулинського району
18 Пивовар Галина Володимирівна Любарський район Пединківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
19 Погорелова Леся Василівна Житомирський ОНЗ " Левківська ЗОШ І-ІІІ ст."
20 Розмаїта Надія Михайлівна Чуднівський район, с. Волосівка Волосівська ЗОШ І-ІІ ст.
21 Савчук Ольга Миколаївна Любарська ОТГ Коростківський НВК
22 Семенчук Сергій Петрович м. Житомир КЗ "Житомирський ОІППО" ЖОР
23 Сергієнко Оксана Олександрівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
24 Софійчук Ірина Сергіївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ
25 Столяр Іванна Андріївна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
26 Тимошик Зінаїда Петрівна Бердичівський район, Гришковецька ОГТ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
27 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
28 Ткачук Тетяна Олексіївна м. Бердичів Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. Житниченка І.В.
29 Черниш Оксана Сергіївна Брониківська ОТГ Новороманівська ЗОШ І - ІІІ ступенів
30 Щербина Сергій Валентинович Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ" Народицького району Житомирської області
Повернутись до списку семінарів