# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бабіч Інна Артурівна Миропіль ОНЗ "Миропільська гімназія"
2 Баскова Ірина Віталіївна Коростишівський/Коростишів/Кростишівська Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
3 Гаврилко Ольга Вікторівна Корнинська ОТГ Корнинський ООЗ
4 Гаврилко Ольга Вікторівна Корнинська ОТГ Корнинський ООЗ
5 Городня Яна Володимирівна м. Малин Малинська ЗОШ I-III ступенів №4
6 Гостяєва Аліса Юріївна Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
7 Гостяєва Наталія Миколаївна Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
8 Зубрицька Емілія Анатоліїївна Хорошівський район Червоногранітнянська ЗОШ 1-2 ст.
9 Ковтонюк Ольга Миколаївна Андрушівський Малопятигірська зош
10 Кожемяка Руслана Петрівна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
11 Комісар Любов Миколаївна Любарська ОТГ Гізівщинська ЗОШ
12 Куца Інна Валентинівна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І—ІІІ ст
13 Лосінська Юлія Домініківна Коростишівський район Городський НВК
14 Малієнко Олена Миколаївна Радомишльське ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. В. М. Чорновола
15 Марчук Людмила Петрівна Черняхівський ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Мельник Наталія Юріївна Чуднівська ОТГ Дубищенський ЗЗСО 1-2 ступенів
17 Оксана Захарчук Сергіївна Оліївка Оліївська гімназія
18 Паренюк Єва Петрівна Романівський район с.м.т. Романів КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
19 Петрук Наталія Василівна Черняхівський Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Пищик Ніна Петрівна Романівський Романівська гімназія
21 Прокопова Ольга Сергіївна Корнинська ОТГ Корнинський ООЗ
22 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ l -lll ступенів
23 Рябокляч Марія Яремівна Житомирський район, м. Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія №23
24 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
25 Скурська Людмила Миколаївна Романівський район, Миропільська ОТГ КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"
26 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
27 Тосіч Ірина Сергіївна Коростишів Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
28 Федорова Наталія Геннадіївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ
29 Хлопчишина Ірина Андріївна Романів КУОНЗ"Романівська гімназія"
30 Якобчук Ганна Іванівна Черняхівський Черняхівська гімназія
Повернутись до списку семінарів