# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Іванюк Ірина Михайлівна село Червона Воля, Новоград Волинського рн, Житомирської обл. Городницьке ОТГ Червоновільська ЗОШ І-ІІ ступенів
2 Бабіч Інна Артурівна Миропільська ОТГ ОНЗ "Миропільська гімназія"
3 Баскова Ірина Віталіївна Коростишівський/Коростишів/Кростишівська Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
4 Бачаєва Юлія Анатоліївна Черняхівський р-н, с.Новопіль, Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Гайдай Леся Сергіївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
6 Дворнікова Оксана Юріївна Черняхівський район, Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
7 Денисовець Вікторія Миколаївна м.Коростишів ЗДО №7
8 Дорошенко Юлія Василівна Черняхівський район Селянщинський спортивний ліцей імені героїв АТО Олександра Голяченка та Дмитра Литвинчука
9 Ковтонюк Ольга Миколаївна Андрушівський Малопятигірська зош
10 Куца Інна Валентинівна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І—ІІІ ст
11 Міщенко Мирослава Василівна Черняхівський район, Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Малієнко Олена Миколаївна Радомишльське ОТГ Радомишльська ЗОШ І-ІІІ ст. № 5 ім. В. М. Чорновола
13 Малошук Людмила Володимирівна Новоград-Волинський район, Брониківська ОТГ Слободороманівський ліцей
14 Марчук Людмила Петрівна Черняхівський ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Марчук Людмила Петрівна Черняхівський ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Павловська Світлана Михайлівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради
17 Петрук Наталія Василівна Черняхівський Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
18 Пищик Ніна Петрівна Романівський Романівська гімназія
19 Прима Юлія Миколаївна Глибочицька ОТГ КЗ "Кошарищенська гімназія"
20 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ l -lll ступенів
21 Рябокляч Марія Яремівна Житомирський район, м. Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія №23
22 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
23 Скурська Людмила Миколаївна Романівський район, Миропільська ОТГ КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"
24 Тітова Олена Іванівна м. Коростень Коростенська міська гімназія №7
25 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
26 Тосіч Ірина Сергіївна Коростишів Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
27 Федорова Наталія Геннадіївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ
28 Хаба Любов Миколаївна Черняхівський Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
29 Хлопчишина Ірина Андріївна Романів КУОНЗ"Романівська гімназія"
30 Якобчук Ганна Іванівна Черняхівський Черняхівська гімназія
Повернутись до списку семінарів