# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бабіч Інна Артурівна Миропільська ОТГ ОНЗ "Миропільська гімназія"
2 Баскова Ірина Віталіївна Коростишівський/Коростишів/Кростишівська Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
3 Бачаєва Юлія Анатоліївна Черняхівський район Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Глібко Юлія Миколаївна Черняхівський район Вільська ОТГ Вільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
6 Гончарук Ірина Вікторівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
7 Гостяєва Наталія Миколаївна Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
8 Губарева Анна Олександрівна Житомирський/ с. Висока Піч Високопічська ЗОШ І-ІІІ ст. #2
9 Дворнікова Оксана Юріївна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
10 Дрозд Наталія Михайлівна Брусилівська ОТГ Лазарівський НВК - ЗНЗ -ДНЗ
11 Кожемяка Руслана Петрівна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
12 Корнійчук Леся Станіславівна Попільнянська селищна рада Строківський ліцей
13 Лажевська Ніна Степанівна Любарська ОТГ Великоволицька ЗОШ І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
14 Лосінська Юлія Домініківна Коростишівський район Городський НВК
15 Марчук Людмила Петрівна Черняхівський ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Мудра Наталія Петрівна Нова Борова Новоборівський ліцей
17 Наумовець Тетяна Олександрівна смт Ємільчине відділ освіти, молоді, спорту та культури Ємільчинської РДА
18 Павловська Світлана Михайлівна Баоанівська ОТГ Баранівський ліцей №1 Баранівської міської ради
19 Пантус Ірина Олександрівна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
20 Прима Юлія Миколаївна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
21 Радзивіл Тетяна Вікторівна Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
22 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ l -lll ступенів
23 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
24 Скурська Людмила Миколаївна Романівський район, Миропільська ОТГ КУ ОНЗ "Миропільська гімназія"
25 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
26 Тосіч Ірина Сергіївна Коростишів Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
27 Федорова Наталія Геннадіївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ
28 Хоменко Юлія Миколаївна Овруцький Красилівська філія
29 Якобчук Ганна Іванівна Черняхівський Черняхівська гімназія
30 Яковенко Яковенко Анатоліївна Черняхівський район Жадьківськиий колегіум
Повернутись до списку семінарів