# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Білик Алла Геннадіївна Семенівськп ОТГ Великонизгірецька ЗОШ
2 Бабіч Інна Артурівна Миропільська ОТГ ОНЗ "Миропільська гімназія"
3 Баскова Ірина Віталіївна Коростишівський/Коростишів/Кростишівська Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
4 Глібко Ірина Анатоліївна Житомир Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
5 Голишівська Тетяна Миколаївна Андрушівський Городківська ззсов
6 Дворнікова Оксана Юріївна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
7 Зеленко Юлія Анатоліївна Овруцький район Красилівська філія"Загальноосвітня школа І-ІІ ст"ОНЗ"Нововелідницька ЗОШ І-ІІст"
8 Ку І Валентинівна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І—ІІІ ст
9 Куца Інна Валентинівна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І—ІІІ ст
10 Лосінська Юлія Домініківна Коростишівський район Городський НВК
11 Міщенко Мирослава Василівна Черняхівський район Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Манзевита Олена Анатоліївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Маркушівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
13 Марчук Людмила Петрівна Черняхівський ЗОШ І-ІІІ ступенів
14 Мудра Наталія Петрівна Нова Борова Новоборівський ліцей
15 Олішевська Ганна Сергіївна м. Малин Малинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів
16 Павленко Ніна Степанівна Олевська ОТГ Тепеницька ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Паренюк Єва Петрівна Романівський район с.м.т. Романів КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
18 Петрук Наталія Василівна Черняхівський Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
19 Прима Юлія Миколаївна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
20 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ l -lll ступенів
21 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
22 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
23 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
24 Тосіч Ірина Сергіївна Коростишів Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
25 Федорова Наталія Геннадіївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ
26 Федорова Наталія Геннадіївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ
27 Хлопчишина Ірина Андріївна Романів КУОНЗ"Романівська гімназія"
28 Хоменко Юлія Миколаївна Овруцький Красилівська філія
29 Якобчук Ганна Іванівна Черняхівський Черняхівська гімназія
30 Ярмолюк Оксана Костянтинівна Народицький район Народицька гімназія
Повернутись до списку семінарів