# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бабіч Інна Артурівна Миропільська ОТГ ОНЗ "Миропільська гімназія"
2 Баскова Ірина Віталіївна Коростишівський/Коростишів/Кростишівська Коростишівський навчально-виховний комплекс "Спеціалізована школа І ступеня - гімназія" імені Олега Ольжича
3 Власова Олена Андріївна Чуднівський район, Краснопільська ОТГ Краснопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Волощук Валентина Захарівна Ємільчинська ОТГ Середівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
5 Гаврилко Ольга Вікторівна Корнинська ОТГ Корнинський ООЗ
6 Гончарук Ірина Вікторівна Любарський Любарська гімназія
7 Дідківська Тетяна Олександрівна Брусилівська ОТГ Морозівська ЗОШ І-ІІ ст.
8 Дрозд Наталія Михайлівна Брусилівська ОТГ Лазарівський НВК - ЗНЗ -ДНЗ
9 Д’ячишина Світлана Олександрівна Любарське ОТГ Любарська гімназія1
10 Лесик Оксана Михайлівна Любарський район, Любарська селищна рада Березівська ЗОШ I-III ступенів
11 Лосінська Юлія Домініківна Коростишівський район Городський НВК
12 Міськова Ольга Ігорівна Ружинський район, с. Роставиця, Вчорайшенська ОТГ Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Максимчук Ірина Олексіївна Радомишльське ОТГ ОЗНЗ Радомишльська гімназія
14 Марчук Людмила Петрівна Черняхівський ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Оксана Захарчук Сергіївна Оліївка Оліївська гімназія
16 Петрук Наталія Василівна Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Пищик Ніна Петрівна Романівський, пгт.Романів КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
18 Прима Юлія Миколаївна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
19 Прокопова Ольга Сергіївна Корнинська ОТГ Корнинський ООЗ
20 Регета Лариса Михайлівна Бердичівський район Озадівська ЗОШ l -lll ступенів
21 Рябокляч Марія Яремівна Житомирський район м. Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназії 23
22 Топтун Жанна Василівна Романівський район Миропільська ОТГ Миропільська ЗОШ I-IIIст.
23 Федорова Наталія Геннадіївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ
24 Хаба Любов Миколаївна Черняхівський Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Хоменко Юлія Миколаївна Овруцький Красилівська філія
26 Цебенко Ірина Вячеславівна Радомишльська ОТГ ОЗНЗ Радомишльська гімназія
27 Шидловська Людмила Володимирівна Ємільчинська ОТГ Березниківський ЗЗСО І-ІІІ ступенів
28 Штуль Людмила Петрівна місто Малин Малинська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3
29 Якобчук Ганна Іванівна Черняхівський Черняхівська гімназія
30 Яковенко Людмила Анатоліївна Черняхівський район Жадьківськиий колегіум
Повернутись до списку семінарів