# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Базелюк Олена Казимирівна Романівський Комунальна установа Романівської районної ради "Опорний навчальний заклад "Романівська гімназія"
2 Баліцька Ольга Володимирівна Романів КУ- ОНЗ "Романівська гімназія"
3 Гарбар Олег Ігорович Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ
4 Гостяєв Юрій Михайлович Бердичівський,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
5 Грищенко Сергій Васильович Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
6 Грищук Петро Євгенович Любарська ОТГ Любарський ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №2
7 Гуринчук Наталія Степанівна Житомирський/Дениші/Тетерівська ОТГ Денишівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені В. Г. Бондарчука
8 Данічульк Едуард Васильович Житомир, Житомирская обл. Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
9 Демченко Володимир Євгенович Ємільчинський с.Бараші Барашівська ОТГ опорний заклад Барашівська ЗОШ І-ІІІ ст. Барашівської сільської ради Ємільчинського району Житомирської області
10 Дзюбчук Валентин Олексійович Новоград-Волинський район Брониківська ОТГ Поліянівська ЗОШ І-ІІ ст.
11 Дмитренко Віктор Сергійович Новоград-Волинський район Брониківське ОТГ Барвинівська загальноосвітня школа I-III ступенів
12 Залізницький Олександр Євгенович Новоград-Волинський, Брониківська ОТГ Варварівська ЗОШ І-ІІ ст.
13 Корольчук Юрій Іванович Новоград-Волинський район/Городницька ОТГ Броницькогутянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
14 Красинська Алла Василівна Романівський КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
15 Курильчук Олександр Іанович Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
16 Максимчук Василь Григорович ГРОЗИНЕ, Коростенський район Грозинська гімназія
17 Масник Олена Євгенівна Романівський район Врублівська ЗОШ І-ІІІ ст.
18 Мельник Любов Валеріівна Глибочицька ОТГ КОЗО «Глибочицький ліцей»
19 Паламарчук Іван Павлович Червоненська ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
20 Райс Сергій Юрійович Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
21 Рябокляч Марія Яремівна Житомирський район, м. Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія №23
22 Рябченюк Ірина Миколаївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ
23 Садовий Петро Іванович Романівський Комунальна установа Романівської районної ради "Опорний навчальний заклад"Романівська гімназія"
24 Свінціцький Микола Едуардович Романівський район Врублівська ЗОШ І-ІІІ ст.
25 Стрельченко Валерій Максимович м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
26 Храбан Ігор Сергійович Новоград-Волинський район Великомолодьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
27 Чижевський Юрій Петрович Новоград-Волинський район Токарівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Чижук Ігор Васильович Ємільчинський р-н, с.Киянка, Барашівська ОТГ Киянська ЗОШ І-ІІІ ст.
29 Шевчук Володимир Петрович Ємільчинська ОТГ Степанівський ЗЗСО І-ІІІ ст.
30 Щур Василь Михайлович Бердичівський район Скраглівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
Повернутись до списку семінарів