# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Барицька Ірина Василівна Черняхів Черняхівська гімназія
2 Войналович Світлана Володимирівна місто Житомир Житомирський ліцей при ЖДТУ
3 Войтенко Леся Петрівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
4 Гомонюк Тамара Павлівна Черняхівський район Вільська ОТГ Вільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Гурчин Ольга Дмитрівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
6 Каленська Валентина Олегівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
7 Карпенко Тетяна Анатоліївна Ємільчинська ОТГ УК опорний заклад освіти "Ємільчинський ЗЗСО І-ІІІ ст. №1"
8 Кваша Тамара Григорівна Любарська отг Великоволицька ЗОШ І - ІІ ступенів Любарської селищної ради
9 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Кирилюк Тамара Павлівна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
11 Коваль Наталія Василівна Радомишльська ОТГ Радомишльська ЗОШ І - ІІІ ступенів №3
12 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Король Тамара Миколаївна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Старосолотвинський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району Житомирської області
14 Кравчук Віталій Валентинович Бердичівський район, Семенівська сільська рада Терехівська ЗОШ І-ІІ ст.
15 Кузнець Леся Володимирівна Червоненське ОТГ Опорний навчальний заклад "Червоненська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Червоненської селищної ради Житомирської області"
16 Лисак Марина Вікторівна Житомирський район КЗ Березівський навчально-реаілітаційний центр ЖОР
17 Мартинюк Анатолій Дмитрович Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
18 Мельнійчук Василь Михайлович Пулинський район с.Теньківка Теньківська ЗОШ І-ІІ ступенів
19 Миколайчук Лариса Петрівна Ружин Ружинська гімназія
20 Овсійчук Олена Анатоліївна Житомир ЗОШ №19
21 Панчук Юрій Миколайович Бердичівський р-н, Райгородоцька ОТГ Маркушівський ЗЗСО I-III cт.
22 Розгон Катерина Василівна Андрушівський район Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
23 Ткачук Ніна Василівна Ружинський Ягнятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
24 Фатич Олена Олександрівна Андрушівка Зарубинецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
25 Цимбалюк Любов Володимирівна Черняхівський район Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
26 Чемоданова Вiкторiя Миколаiвна Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
27 Чепель Олена Миколаївна Пулинська ОТГ ОЗЗСО Пулинська ЗОШ
28 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
29 Юкал Олеся Володимирівна Малин ЗОШ І-ІІІ ступенів №4
30 Юрчик Ольга Вікторівна Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І-ІІІ ст.
Повернутись до списку семінарів