# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єщенко Олена Олександрівна Народицький р-н с.Базар Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ"
2 Бобкова Наталія Юріївна Романівський смт.Романів КУ ОНЗ Романівська гімназія
3 Борсученко Тетяна Іванівна Брониківської ОТГ Новороманівска ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Васяніна Тетяна Іванівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
5 Ващук Наталя Олександрівна Бердичів ІРЦ
6 Гуща Надія Іванівна Ружинський Ягнятинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Звонаренко Тетяна Євгенівна Бердичів КУ"Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр"
8 Кропивницька Ірина Михайлівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
9 Лісовська Світлана Олександрівна Лугинський Лугинська ЗОШ №2 І-ІІІ ступенів
10 Левківська Наталя Володимирівна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
11 Лопоцюк Анна Станіславівна Чуднівська ОТГ Красносільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
12 Лоскучерява Людмила Володимирівна Вчорайшенська ОТГ Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Мазур Леся Вікторівна М.Бердичів ІРЦ
14 Максименко Світлана Василівна Житомир КНЗ "Житомирська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
15 Мельник Аліна Володимирівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.Ольги Сябрук
16 Непомняща Iрина Iванiвна Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
17 Пашун Антоніна Миколаївна ОТГ Гришковецької селищної ради Бердичівського району Половецький заклад загальної середньої освіти І-ІІІступенів
18 Пилипчук Ірина Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
19 Притика Лiдiя Володимирiвна Ружинський Ягнятинська ЗОШ I-III ст.
20 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка, Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
21 Селюченко Ірина Леонідівна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
22 Статкевич Людмила Олександрівна Ружинський р-н Зарічанська ЗОШ І-ІІ ст.
23 Тіторчук Наталія Сергіївна Бердичів КУ "Бердичівський інклюзивної ресурсний центр"
24 Умінська Ольга Олександрівна Станишівська ОТГ Станишівська сільська рада
25 Червінська Ольга Георгівна Бердичів КУ"Бердичівський інклюзивно-ресурсний центр"
26 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
27 Юрченко Людмила Миколаївна Житомирський Сінгурівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
28 Якубук Людмила Вікторівна м. Житомир Житомирський екологічний ліцей №24
29 Ялова Олена Миколаївна Житомир КНЗ"Житомирська спеціальна загальноосвітня школа інтернат
30 Яценко Діна Петрівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук
Повернутись до списку семінарів