# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біленька Лариса Олександрівна Бараши опорний заклад Барашівська ЗОШ І-ІІІ ст. Барашівської сільської ради Ємільчинського району Житомирської області
2 Булуй Алла Андріївна м. Житомир ЖСШ І-ІІІст. №20
3 Галіцька Тамара Петрівна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
4 Гуща Надiя Iванiвна Ружинський Ягнятинська ЗОШ I-III ст.
5 Дєдкова Анна Юріївна Житомир ЖДНЗ №33
6 Знахорчук Катерина Анатоліївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
7 Кондратюк Тетяна Василівна Народицький, Народичі,Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Крижанівська Світлана Павлівна Черняхівський район Вільська ОТГ Зороківський козацький ліцей
9 Лавренюк Алла Михайлівна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
10 Лисюк Тамара Володимирівна Черняхівський район Вільська ОТГ Вільська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Маєвська Олена Іоганесівна Народицький район, смт. Народичі, Народицька ОТГ Народицька гімназія Житомирської області
13 Мельник Аліна Володимирівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.Ольги Сябрук
14 Олійник Лілія Іванівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
15 Пилипчук Ірина Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
16 Поліщук Олена Павлівна Бердичів Бердичівський ЗОК 14
17 Поліщук Наталія Адамівна Андрушівський район с.Городківка Городківська ЗЗСО
18 Притика Лiдiя Володимирiвна Ружинський Ягнятинська ЗОШ I-III ст.
19 Редчиць Ірина Юріївна Народицький, Народичі,Народицька ОТГ Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка,Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
21 Свіжевська Тетяна Василівна Баранівка,Баранівська ОТГ Баранівський ліцей № 2 ім.О.Сябрук
22 Семенюк Ніна ф Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
23 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
24 Скрипніченко Людмила Миколаївна Житомирський Сінгурівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Чемоданова Вiкторiя Миколаiвна Житомирський район Новогуйвинська гiмназiя
26 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
27 Шепетюк Тетяна Вікторівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
28 Якубук Людмила Вікторівна м. Житомир Житомирський екологічний ліцей №24
29 Янкевич Анатолій Валерійович Народицька отг Новорадчанська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Яценко Діна Петрівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей №2 ім.О.Сябрук
Повернутись до списку семінарів