# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Базилівська Надія Миколаївна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
2 Ведмеденко Борис Михайлович м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
3 Вох Олена Павлівна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
4 Гарасюта Оксана Василівна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 Глагоцька Наталія Володимирівна Коростишівська ОТГ Щигліївка ЗОШ І-ІІІ ст
6 Гринчук Олена Володимирівна Бердичів Бердичівський загальноосвітній колегіум № 14
7 Загурська Людмила Станіславівна Місто Житомир ЗОШ 21
8 Ковальчук Тетяна Леонідівна м. Житомир ЖЦРД №55
9 Конодюк Любов Валеріївна Народицьке ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ст.
10 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Круглецька Ірина олександрівна Коростишівський старосілецька гімназія
12 Лісовська Ірина Вікторівна Малинський район районний методичний кабінет
13 Лачко Юрій Михайлович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
14 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
15 Маєвська Тетяна Вікторівна Народичі Народницька гімназія
16 Мельничук Ірина Анатоліївна Курненська ОТГ ОЗЗСО Курненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
17 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
18 Мовляк Людмила Валентинівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
19 Нонік Наталія Леонідівна смт.Черняхів Черняхівська гімназія
20 Опанащук Ірина Миколаївна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
21 Паламарчук Роман Русланович Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
22 Панько Наталія Михайлівна Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
23 Подвисоцька Тетяна Вікторівна місто Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 21
24 Поляковська Тетяна Олександрівна Романівський. Миропільська ОТГ Колодяженська ЗОШ
25 Склярук Тетяна Борисівна Коростишівська ОТГ НВК ім. Олега Ольжича
26 Сологуб Надія Іванівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
27 Столярчук Тетяна Петрівна Черняхівський / Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
29 Цильора Анатолій Іванович Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
30 Шустова Марія Андріївна місто Житомир Житомирська міська гуманітарна гімназія № 23
Повернутись до списку семінарів