# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Бідюк Лариса Миколаївна Романівський Миропільська ОТГ Колодяжненський ЗДО "Веселка"
2 Башинська Ірена Станіславівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 44
3 Бойко Ірина Леонідівна Житомир Житомирський дошкільний нвчальний заклад №6
4 Бочковська Алла Борисівна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевський ЦРД №1 "Зірочка"
5 Гергало Валентина Володимирівна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевський ЦРД №2 "Сонечко"
6 Дубік Наталія Володимирівна місто Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 30
7 Зіневич Світлана Миколаївна Малинський район Чоповицька ОТГ КЗ "Дитячий садок "Краплинка"
8 Зарудіна Оксана Євгенівна Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
9 Ковальчук Тетяна Григорівна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №2
10 Коломієць Анна Ігорівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад № 57
11 Лакізюк Олена Юріївна м. Бердичів ЗДО 15
12 Макаревич Наталія Миколаївна Брусилівська ОТГ Брусилівський методичний кабінет Брусилівської селищної ради
13 Малішевська Ірина Віталіївна місто ЖПГ "Ор Авнер"
14 Молойко Юлия Анатоліївна Житомир ЖДНЗ № 45
15 Нестерчук Ірина Петрівна Черняхівський ДНЗ № 4
16 Покальчук Олена Василівна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевський ЦРД №2 "Сонечко"
17 Полііщук Тетяна Вікторівна м.Бердичів ДНЗ
18 Помилуйко Марія Петрівна Черняхівський/Черняхів Черняхівський дошкільний навчальний заклад №5
19 Пустовойтова Інна Іванівна житомир 71
20 Радкевич Наталія Анатоліївна м. Бердичів ДНЗ № 15
21 Ринчковська Тетяна Валентинівна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад 33
22 Рясенчук Алла Петрівна Житомир Житомирський центр розвитку дитини №53 "АБВГДЕЙКА"
23 Сімайкіна Тетяна Юріївна Житомир Житомирський дошкільний навчальний заклад №57
24 Сидорчук Олена Сергіївна Житомир Житомирський центр розвитку дитини №53 "АБВГДЕЙКА"
25 Стафійчук Ірина Анатоліївна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевський ЦРД №1 "Зірочка"
26 Тарасенко Тетяна Олександрівна житомир 71
27 Тищук Людмила Іванівна Житомир Житомирський центр розвитку дитини №53 "АБВГДЕЙКА"
28 Торубарова Олена Сергіївна м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевський ЦРД №2 "Сонечко"
29 Усач Тетяна Володимирівна Романівський Миропільська ОТГ Миропільський ЦРД
30 Фабянчук Лариса Володимирівна Житомирська область, м. Бердичів ДНЗ №26
Повернутись до списку семінарів