# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Барицька Ірина Василівна Черняхів Черняхівська гімназія
2 Бичківська Тетяна Миколаївна Овруцький район Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів"
3 Васіцька Алла Вікторівна Коростишівський район/ Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
4 Войналович Світлана Володимирівна місто Житомир Житомирський ліцей при ЖДТУ
5 Войтенко Леся Петрівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
6 Войціцька Людмила Генріхівна Коростишiвська ОТГ Щигліівська ЗОШ І-ІІІст
7 Ворончук Станіслав Іванович Баранівський район Першотравенський ліцей
8 Грибан Михайло Петрович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
9 Гурчин Ольга Дмитрівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
10 Жила Тетяна Анатоліївна м. Житомир ЗОШ№28 м. Житомира ім. гетьмана І. Виговського
11 Каленська Валентина Олегівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
12 Кирилович Олена Петрівна Хорошівський район Червоногранітнянська ЗОШ 1-2 ст.
13 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
14 Колесник Олена Леонідівна Оліївська ОТГ Некрашівська гімназія
15 Корзун Леонід Васильович Курненська ОТГ ОЗЗСО Стрибізька ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Курильчук Тетяна Микоаївна Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
17 Мартинюк Анатолій Дмитрович Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
18 Мельнійчук Василь Михайлович Пулинський район с.Теньківка Теньківська ЗОШ І-ІІ ступенів
19 Мельнійчук Василь Михайлович Пулинський район с. теньківка Соколівська ОТГ Теньківська ЗОШ І-ІІ ступенів
20 Мельник Роман Борисович Попільнянський с.Харліївка Андрушківська сільська рада (ОТГ) Харліївська філія І-ІІ ступенів,ОЗО "Андрушківський ліцей ім.А.Н.Вітрука", Андрушківської сільської ради, Житомирської області
21 Миколайчук Лариса Петрівна Ружин Ружинська гімназія
22 Овсійчук Олена Анатоліївна Житомир ЗОШ №19
23 Павлюк Світлана Володимирівна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
24 Панчук Юрій Миколайович Бердичівський р-н, Райгородоцька ОТГ Маркушівський ЗЗСО I-III cт.
25 Повальчук Оксана Петрівна Андрушівський Гальчинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
26 Пташник Ігор Петрович м. Андрушівка Андрушівська гімназія
27 Розгон Катерина Василівна Андрушівський район Іванківська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Сатир Надія Іванівна Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
29 Черниш Ольга Володимирівна м. Житомир ЗОШ№28 м. Житомира ім. гетьмана І. Виговського
30 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
Повернутись до списку семінарів