# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Ільницька Ірина Іванівна місто Коростишів Коростишівський НВК ім. Олега Ольжича
2 Айзель Любов Олександрівна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ступенів Народицького району Житомирської області
3 Алексюк Лілія Іванівна Брониківська ОТГ Яворівська ЗОШ І-ІІ ступенів
4 Вільчинська Алла Вікторівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Скаківський ЗЗСО І - ІІ ст.
5 Вишневська Людмила Олександрівна Бердичівський район,Гришковецька ОТГ Дмитрівський ЗЗСО I-II ступенів
6 Герасимчук Олена Миколаївна Черняхівський Вільська ОТГ Новопільська ЗОШ І - ІІІст
7 Годлевська Оксана Миколаївна Хорошівський район Топорищенський НВК
8 Головач Валентина Іванівна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
9 Грибан Лариса Степанівна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
10 Дідух Катерина Анатоліївна Народицька ОТГ Новодорогинська ЗОШ І-ІІІ ступенів
11 Дитинченко Інна Миколаївна Житомир Житомирський кооперативний коледж бізнесу і права
12 Дубіна Олександра Станіславівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
13 Кисіль Олена Павлівна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
14 Ковбасюк Леся Миколаївна Любарська ОТГ Привітівська ЗОШ І-ІІІ
15 Кравченко Оксана Василівна Народицька ОТГ Латашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Народицький район Житомирська область
16 Левко Юлія Григорівна Олевське ОТГ Замисловицький заклад загальної середньої освіти
17 Левко Юлія Григорівна Олевське ОТГ Замисловицький заклад загальної середньої освіти
18 Литвин Алла Василівна КУрненське ОТГ Пулинського району Старомайданська філія ОЗЗСО Стрибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів
19 Мацейчук Наталія Миколаївна Черняхівський Жадьківський колегіум
20 Мельник Надія Олексіївна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
21 Павлюк Світлана Володимирівна Пулинський р-н, Соколівська ОТГ Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.
22 Пилипчук Ірина Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
23 Прокудін Анатолій Володимирович Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
24 Рафальська Катерина Миколаївна Коростишівський/Коростишів/Коростишівська Коростишівська гуманітарна гімназія 5 імені Т.Г.Шевченка
25 Семенюк Тетяна Василівна Бердичівський район Озадівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
26 Стратій Світлана Олексіївна Любарський Березівська ЗОШ 1-111 ст.
27 Тюрина Людмила Вікторівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
28 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
29 Шафран Наталя Василівна м. Житомир Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6 ім. В.Г. Короленка
30 Ярандіна Тетяна Петрівна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
Повернутись до списку семінарів