# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єщенко Віталій Федорович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
2 Башинська Світлана Петрівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І—ІІІ ступенів
3 Бугира Леся Олександрівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
4 Булуй Алла Андріївна м. Житомир ЖСШ І-ІІІст. №20
5 Бухлицька Людмила Миколаївна Народницька ОТГ Ласківська Зош
6 Генсіцький Дмитро Петрович Народицька ОТГ Закусилівська ЗОШ І-ІІІст.
7 Годлевська Оксана Миколаївна Хорошівський район Топорищенський НВК
8 Голінська Любов Борисівна Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
9 Денисюк Оксана Олександрівна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
10 жулай валерій іванович Бердичівський район.Гришковецька ОТГ Дмитрівська ззсо
11 Козар Юлія Василівна Любарське ОТГ Глезненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Кондратюк Людмила Василівна Ємільчинська ОТГ Ємільчинський ЗЗСО № 1
13 Конодюк Любов Валеріївна Народицька ОТГ Ласківська ЗОШ І-ІІІ ст.
14 Лачко Юрій Михайлович Любарський район Опорний навчальний заклад "Стрижівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів"
15 Мастерков Валерій Олександрович Житомир Будівельний коледж ЖНАЕУ
16 Мельничук Ірина Миколаївна Олевська ОТГ Покровська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
17 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
18 Мовляк Людмила Валентинівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ I-III ст.-ДНЗ"
19 Павицький Олександр Віталійович Коростишівська ОТГ Щигліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Коростишівської міської ради житомирської області
20 Паламарчук Роман Русланович Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
21 Руденко Галина Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
22 Семенюк Ніна Федорівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
23 Сергеєнкова Катерина Василівна Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
24 Столярчук Тетяна Петрівна Черняхівський / Черняхів Черняхівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
25 Тимощук Катерина Андріївна Олевська міська ОТГ Кишинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Олевської міської пради
26 Фещук Наталія Юхимівна Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
27 Хоменко Юлія Миколаївна Овруцький Красилівська філія
28 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
29 Цильора Анатолій Іванович Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
30 Янчевська Ілона Геннадіївна Бердичів ЗОШ І-ІІІ ступенів № 12
Повернутись до списку семінарів