# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єщенко Олена Олександрівна Народицький район с. Базар Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІст. - ДНЗ"
2 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
3 Бондарчук Оксана Олександрівна Коростишівський район Камянобрідська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Коростишівського району
4 Власова Наталія Вікторівна Коростишівський район, місто Коростишів, Житомирська область Коростишівський НВК ім.О.Ольжича
5 Годлевська Оксана Миколаївна Хорошівський район Топорищенський НВК
6 Гонгало Альона Василівна Хорошівський район червоногранітнянська ЗОШ 1-2СТ.
7 Демчук Володимир Васильович Ружинський Мовчанівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
8 Дорошенко Тетяна Сергіївна Глибочицька ОТГ КЗ"Кошарищенська гімназія"
9 жулай валерій іванович Бердичівський район.Гришковецька ОТГ Дмитрівська ззсо
10 Казмірчук Оксана Олександрівна район Коростишівський, Старосілецька гімназія
11 Карпова Тамара Миколаївна Бердичів ЗОШ6
12 Кирилішина Людмила Миколаївна Ружинський Білилвська гімназія
13 Кобилянська Наталія Анатоліївна Ємільчинська ОТГ Кулішівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Ємільчинської селищної ради Житомирської області
14 Корсун Лариса Миколаївна Овруцький район Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів " ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів "
15 Красноголовець Надія Анатоліївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
16 Лисюк Валентина Володимирівна Бердичівський район /ГРИШКОВЕЦЬКА ОТГ Дмитрівський ЗЗСО |_|| ст.
17 Лодято Ганна Степанівна Бердичів ЗОШ6
18 Людмила Кирилішина Миколаївна Ружинський Білилвська гімназія
19 Максименко Світлана Василівна Ружинський район Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
20 Миронюк Валентина Яківна Житомир Житомирська спеціалізована школа I-III ступенів №20
21 Олійник Світлана Василівна місто Бердичів спеціалізована загальноосвітня школа №8
22 Онищенко Тетяна Василівна Словечанська ОТГ Тхоринська ЗОШ І-ІІІст.
23 Пахомова Діна Юріївна Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
24 Рудик Анна Віталіївна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
25 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
26 Троп Наталія Володимиріна Любарське ОТГ Кирївська зош І-ІІІ ст.
27 Харчук Раїса Володимирівна Романівський Хижинецька філія КУ ОНЗ "Романівська гімназія"
28 Черниш Ольга Володимирівна м. Житомир ЗОШ№28 м. Житомира ім. гетьмана І. Виговського
29 Шмаюн Оксана Григорівна Словечанська ОТГ Тхоринська ЗОШ І-ІІІст.
30 Юрчик Лідія Дмитрівна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
Повернутись до списку семінарів