# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Ємець Тарас Володимирович Житомир Житомирський міський ліцей при ЖДТУ
2 Іваніцька Галина Олександрівна Любарська ОТГ Веселківська філія опорної Липненської ЗОШ І-ІІІ ст.
3 Андрійчук Богдан Вячеславович Андрушівський район Городківська ЗОШ
4 Безвершук Антоніна Миколаївна Чуднівський район Пятківська загальноосвітня школа 1-111 ступенів
5 Боковенко Юлія Борисівна Пулинський р-н, с. Мартинівка, Мартинівська ОТГ Мартинівська ЗОШ І-ІІІ ст
6 Валігура Оксана Михайлівна Любарська отг Бичівський ЗЗСО І-ІІ ступенів
7 Вержибок Лариса Олександрівна Бердичівський район, смт. Гришківці Гришковецька гімназія
8 Ганжа Степан Костянтинович Любарський район, Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенівЛюбарської ОТГ
9 Горпинич Іван Володимирович м. Олевськ, Олевська ОТГ Олевська ЗОШ І-ІІІ ст. №3
10 Данилко Оксана Андріївна Любарська ОТГ Малобраталівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Любарської селищної ради
11 Захарчук Леонід Сергійович Пулинський район Вацлавпільська гімназія
12 Зборівська Людмила Вікторівна Вчорайшенське ОТГ Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
13 Кальчук Наталія Миколаївна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
14 Конончук Надія Миколаївна Баранівська ОТГ Смолдирівська ЗОШ
15 Кукса Леонід Петрович Любарський ОНЗ "Новочорторийський ЗЗСО І-ІІІ ступенів"
16 Лесик Світлана Григорівна Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
17 Меринова Олена Миколаївна Хорошівський/Нова Борова/Новоборівська Новоборівська гімназія
18 Остапчук Анастасія Володимирівна Коростень ЗОШ 5
19 Півоварчук Марія Василівна Бердичівський район Райгородоцька ОТГ Райгородоцький заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К.Олійника Райгородоцької сільської ради Бердичівського району Житомирської області
20 Поливана Тетяна Антонівна Високівська ОТГ Черняхівського району Забрідська ЗОШ І-ІІІ ст Високівської с/р
21 Прокопенко Сергій Миколайович Малинський район/ Чоповицька ОТГ КЗ "Чоповицький ліцей"
22 Родіна Леся Олександрівна Малин МЗНВК"Школа-ліцей №1 ім.Ніни Сосніної I-III ступенів"
23 Рудик Анна Віталіївна Житомир ЗОШ І-ІІІ ступенів №15
24 Сівак Тетяна Іванівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
25 Сусоколов Роман Валентинович Олевський, Білокоровицька ОТГ Білокоровицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №1
26 Сусоколова Олена Василівна Олевський, Білокоровицька ОТГ Новобілокоровицька ЗОШ І-ІІ ступенів №2
27 Тимончук Антоніна Василівна Любарський район Пединківська ЗОШ І - ІІІ ступенів
28 Худієва ОКСАНА Володимирівна Любарський Вигнанська ЗОШ І-ІІ ступенів
29 Цехмейструк Володимир Васильович Вчорайшенська Роставицька ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Шляга Тетяна Миколаївна Народицька ОТГ Народицька гімназія
Повернутись до списку семінарів