# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Єльнікова Надія Петрівна Житомир ЖНВК 25
2 Андрієнко Наталія Петрівна Народицька ОТГ Норинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
3 Білоцерківська Оксана Віталіївна Любарський район Старочорторийська ЗОШ I-II ст
4 Грицюк Ліля Миколаївна Попільнянська ОТГ Миролюбівська філія І-ІІ ст. Попільнянського ліцею
5 Зущик Ігор Святославович Чуднівський район/ с. Галіївка/ Вільшанська ОТГ Галіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
6 Катинська Анастасія Вікторівна Бердичів Здо#28
7 Колядич Ольга Миколаївна Черняхівський Дівочківська ЗОШ І-ІІ ст
8 Конюх Любов Василівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. -ДНЗ" Народицької ОТГ Житомирської обл.
9 Котик Людмила Василівна Бердичів ЗОШ 17
10 Красноголовець Надія Анатоліївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
11 Ленц Олена Петрівна Іршанська ОТГ Іршанський НВК
12 Любенок Андрій Іванович Олевська ОТГ Перганська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
13 Мурзаков Сергій Анатолійович Пулинський Вацлавпільська гімназія Пулинського району
14 Никитчук Лариса Петрівна м. Малин Малинський загальноосвітній навчально-виховний комплекс "Школа-ліцей №1 ім. Ніни Сосніної" І-ІІІ ступенів
15 Ночевчук Марія Володимирівна Хорошівський район Червоногранітнянська ЗОШ 1-2 ст.
16 Пінчук Любов Петрівна Народицька ОТГ Базарський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст ДНЗ"
17 Піскорська Катерина Михайлівна Житомирський Новогуйвинська гімназія
18 Паламарчук Роман Русланович Коростишівська ОТГ Стрижівський ліцей
19 Походня Олена Миколаївна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
20 Рафальська Катерина Миколаївна Коростишівський/Коростишів/Коростишівська Коростишівська гуманітарна гімназія 5 імені Т.Г.Шевченка
21 Сатир Надія Іванівна м. Житомир Житомирська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №20 Житомирської міської ради
22 Синюк Лідія Максимівна Хорошівський Новоборівська ОТГ Новоборівський ліцей
23 Синюк Лідія Максимівна Хорошівський Новоборівська ОТГ Новоборівський ліцей
24 Сус Олена Йосипівна Баранівська ОТГ Баранівський ліцей N 2
25 Ткачук Ганна Ігорівна Житомир ліцей №2 м. Житомира
26 Федорчук Наталія Павлівна м. Житомир КНЗ " Житомирська спеціальна загальноосвітня школа - інтернат № 1"
27 Циганчук Олена Василівна Коростишівське ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
28 Цьомик Тетяна Володимирівна Хорошівський район Топорищенський НВК
29 Ширимета Тетяна Владиславівна Любарський район Любарська селищна рада Березівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
30 Яремчук Людмила Іванівна м. Житомир загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №21
Повернутись до списку семінарів