# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Біденко Світлана Володимирівна Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
2 Біла Євгенія Андріївна Червоненська ОТГ Глинівецька ЗОШ І-ІІІ ст
3 Білоцька Тетяна Станіславівна Коростишівська ОТГ Щигліївська ЗОШ І-ІІІ ступенів
4 Болотна Алла Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
5 Булуй Алла Андріївна м. Житомир ЖСШ І-ІІІст. №20
6 Войтенко Леся Петрівна Коростенський район Ушомирське ОТГ Поліська СЗШ І-ІІІ ст.
7 Войтюк Оксана Петрівна Любарська ОТГ Меленецька філія опорної Липненської ЗОШ 1-3 ст.
8 Галімська Лілія Філімонівна Коростишівський КНЗ "Кмитівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат"
9 Дідух Наталія Іванівна Народицький Народицька гімназія
10 Демиденко Олена Іванівна Черняхівський район село Жадьки Жадьківський колегіум
11 Зінчук Любов Володимирівна Ружинський район Голубівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
12 Загоруйко Тамара Миколаівна Андрушівський район Городківська зош
13 Загоруйко Володимир Миколайович Андрушівський район Городківська зош
14 Зарицький Віталій Олегович Коростишівський район с. Торчин Торчинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітній навчальний заклад-дошкільний навчальний заклад" І-ІІ ступенів
15 Кирилюк Тетяна Миколаївна Любарська ОТГ Опорна Липненська ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Корсун Лариса Миколаївна Овруцький район Красилівська філія "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів " ОНЗ "Нововелідницька ЗОШ І-ІІІ ступенів "
17 Кравченко Світлана Іванівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
18 Кравченко Світлана Іванівна Бердичівський район, Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
19 Крижанівська Валентина Михайлівна Народицька ОТГ Народицьке гімназія
20 Лещенко Оксана Володимирівна Попільнянської селищної ради Строківський ліцей
21 Малішевська Ірина Віталіївна місто Житомир ЖПГ "Ор Авнер"
22 Манзевита Галина Іванівна Чуднівський район КЗ " Іванопільський ліцей"
23 Мацкевич Світлана Миколаївна м. Житомир Житомирська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 5
24 Онищенко Тетяна Василівна Словечанська ОТГ Тхоринська ЗОШ І-ІІІст.
25 Онищук Леся Григорівна Черняхівський рацрн Черняхівська гімназія
26 Поліщук Олена Павлівна Бердичів Бердичівський ЗОК 14
27 Руденко Галина Василівна Народицька ОТГ Заліський НВК "ЗНЗ І-ІІІ ступенів-ДНЗ"
28 Сологуб Іван Степанович Любарська ОТГ Коваленківська ЗОШ І-ІІ ст.
29 Фурман Ірина Григорівна Любарська ОТГ Кириївська ЗОШ І-ІІст.
30 Ширимета Тетяна Владиславівна Любарська ОТГ Березівська ЗОШ І-ІІІ ст. Любарської селищної ради
Повернутись до списку семінарів