# ПІБ Район/ОТГ/місто Заклад освіти
1 Белан Алла Валентинівна м. Малин ЗНВК "Школа-ліцей №1"
2 Булуй Алла Андріївна м. Житомир ЖСШ І-ІІІст. №20
3 Галінська Тетяна Іванівна Радомишль ОЗНЗ Радомишльська гімназія
4 Глущенко Тамара Сергіївна Попільнянської селищної ради Строківський ліцей
5 Грибан Наталія Миколаївна Пулинський район Вацлавпільська гімназія
6 Гузик Марина Ульфатівна м.Новоград-Волинський Новоград-Волинська ЗОШ #7
7 Гуменюк Світлана Вікторівна Бердичівський район Швайківська ОТГ Слободищанська ЗОШ І - ІІ ступенів
8 Дацюк Оксана Володимирівна Гришковецька ОТГ Гришковецька гімназія
9 Демченко Юлія Олесандрівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
10 Дзига Людмила Миколаївна М.Коростень НВК 12
11 Залінська Тетяна Вікторівна Бердичівський район Семенівська ОТГ Великонизгірецька ЗОШ І - ІІІ ступенів
12 Каленська Світлана Василівна Коростень Коростенська міська гімназія Житомирської області
13 Камінська Наталія Адамівна М.Коростень НВК 12
14 Кордиш Ольга Дмитрівна м. Бердичів СЗОШ І-ІІІ ст. №8
15 Кравчук Юлія Анатоліївна Олевський район Варварівська ЗОШ І-ІІІ ступенів
16 Ліцевич Любов Володимирівна Коростишівська ОТГ Коростишівський НВК"Школа-ліцей"
17 Лук"янова Лариса Віталіївна м.Олевськ Олевська гімназія
18 Минчук Тетяна Павлівна Бердичівський район Гришковецька ОТГ Никонівський заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів Гришковецької селищної ради Бердичівського району
19 Михайленко Тетяна Анатоліївна с.Хмелівка, Олевська ОТГ Хмелівська ЗОШ І ст.
20 Музика Оксана Василівна Місто Бердичів НВК 10
21 Недощак Світлана Анатоліївна Місто Коростень КМГ 7
22 Нонік Наталія Леонідівна смт Черняхів Черняхівська гімназія
23 Окунєва Марія Станіславівна м. Житомир ЖНВК №25
24 Осипчук Валентина Василівна м.Олевськ Олевська гімназія
25 Піголь Інна Олександрівна м.Новоград -Волинський Новоград-Волинська ЗОШ #2
26 Повар Аліна Вікторівна Коростишівська ОТГ Коростишівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - ліцей інформаційних технологій"ім.Л.Х.Дарбіняна Житомирської області
27 Сломінська Алла Василівна Місто Новоград - Волинський ЗОШ 2
28 Черкес Світлана Миколаївна Новоград-Волинський ЗОШ №10 художньо-естетичного профілю
29 Шеремет Оксана Петрівна Олевський/Журжевичі/Олевська ОТГ Журжевицька ЗОШ І-ІІ ступенів
30 Яцківська Леся Леонідівна Місто Житомир ЗОШ №27
Повернутись до списку семінарів